|
Kategoria:

Chociaż do Świąt Bożego Narodzenia został jeszcze ponad miesiąc, w sklepach i galeriach handlowych można już poczuć świąteczno-zakupowy klimat. Zbliżającą się Gwiazdkę wykorzystał także serwis PożyczkaPlus organizując konkurs „prezent marzeń”. Co można w nim wygrać?

Konkurs „Prezent marzeń”

Nagrodą główną jest Apple iPhone 6 32GB, natomiast 5 osób wygra również smartwatch marki Kruger&Matz. Wzięcie udziału w konkursie jest dość proste – w okresie od 15 listopada do 26 grudnia bieżącego roku należy wziąć chwilówkę w PożyczkaPlus, a następnie opisać swój wymarzony prezent na stronie http://pozyczkaplus.zyskajwiele.pl najpóźniej do 26 grudnia 2017.grafika konkursu Prezent Marzeń w Pożyczka Plus

Komisja konkursowa do 29.12.2017 wyłoni najbardziej kreatywne odpowiedzi zasługujące na wymienione wyżej nagrody.

Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni na stronie PożyczkiPlus oraz na jej profilu facebookowym. Każdy zwycięzca zostanie również powiadomiony SMSem. Nagrody zostaną wysłane kurierem, obowiązuje na nie gwarancja producenta.

Pełny regulamin można przeczytać na stronie https://admin.pozyczkaplus.pl/p/regulamin_konkursu_pp_swiateczny_prezent_marzen14.11.2017.pdf

Czy warto wziąć udział w konkursie PożyczkiPlus?

Konkurs jest bardzo podobny do tego co proponują firmy pożyczkowe w określonych okresach (bardzo podobny konkurs Ferratum był opisywany kilka dni temu) – wzięcie pożyczki oraz odpowiedź na pytanie/zadanie konkursowe i możliwe do wygrania cenne nagrody.

Jeśli ktoś planuje wzięcie pożyczki w tym czasie (np. z przeznaczeniem na przygotowanie świąt czy prezenty), na pewno warto wziąć udział w tym konkursie, zwłaszcza iż wartość nagrody głównej wynosi około 1700 złotych, a smartwatche Kruger&Matz w sklepie kosztują około 300 złotych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.