|
Kategoria:

Okres przed świętami Bożego Narodzenia to czas w którym są intensyfikowane działania reklamowe firm pożyczkowych. Wiele z nich decyduje się również na konkursy dla klientów.

Konkurs w LoanMe

Jedną z ostatnich akcji promocyjnych wśród firm pożyczkowych jest prowadzony przez Loanme konkurs „świąteczna opowieść”, w którym trzech klientów może wygrać umorzenie swojej pożyczki (reszty kwoty, która pozostała jeszcze do spłaty). Promocja obejmuje dotychczasowych oraz nowych klientów, którzy wezmą pożyczkę od 6 grudnia 2018 roku do 6 stycznia 2019 roku.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Zadanie jest raczej proste – wystarczy wysłać maila na adres kontakt(mała)loanme.pl, w tytule wpisać „Konkurs Świąteczna Opowieść”, a w treści opisać dlaczego zdecydowałaś się na wzięcie pożyczki i jakie marzenia dzięki niej zrealizowałeś. Loanme wybierze 3 najciekawsze ich zdaniem historie.

To jednak nie koniec – wytypowane osoby będą musiały także zaprezentować swoją historię przed kamerami. Ekipa Loanme nagra ich wypowiedzi i opublikuje. Poniżej 1 z 3 materiałów opublikowanych przez Loanme w związku z poprzednią edycją konkursu:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.