|
Kategoria:

Ferratum Money w listopadzie prowadził jesienny konkurs, od 1 grudnia klienci mogą wziąć udział w podobnej akcji, nawiązującej jednak już do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Jakie są zasady i co można wygrać?

„Zimowy Konkurs” w Ferratum

Konkurs jest zorganizowany przez maltańską spółkę Ferratum Bank p.l.c, stojącą za serwisem pożyczkowym Ferratum. Można do niego przystąpić przez cały grudzień 2017 roku, a do wygrania jest 10 cennych nagród: Telewizory Manta LED3204, Aparaty cyfrowe Kodak PixPRo AZ365, ekspresy ciśnieniowe DElonghi ECO V311BK, tablety Samsung Galaxy Tab E 9.6 Wi-Fi, oraz Smartfony Sony Xperia L1 DualSim.

Jak wziąć udział w konkursie?

Przede wszystkim w czasie trwania konkursu należy wziąć pożyczkę ratalną w Ferratum (dowolna kwota i okres). Drugi istotny warunek to udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe „Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy?”.

Odpowiedź należy wysłać mailem na adres marketing(małpa)ferratum.pl. W tytule maila należy wpisać „Zgłoszenie konkursowe”, dalej dane uczestnika (imię, nazwisko, pesel lub numer pożyczki), a następnie odpowiedź na pytanie (do maila można załączyć również zdjęcie wybranego prezentu).

Zwycięzców konkursu wyłoni komisja konkursowa kierując się atrakcyjnością odpowiedzi, najpóźniej do 15 stycznia 2018 roku (ostatnim warunkiem jest posiadanie otwartej pożyczki w momencie wyłaniania zwycięzców).

Pełny regulamin na stronie https://www.ferratum.pl/sites/ferratum.pl/files/pictures/konkurs/Regulamin%20Zimowy%20Konkurs%20Ferratum%20z%20dnia%2001.12.2017.pdf

Czy warto?

Ogólnie nie ma obecnie zbyt wielu konkursów wśród pożyczkodawców - jeśli chodzi o ten aspekt, Ferratum pozytywnie się wyróżnia. Szkoda że konkursem nie jest objęta pożyczka krótkoterminowa (darmowa dla nowych klientów). Niedawno był opisywany bliźniaczo podobny konkurs pożyczkiplus, w którym można wziąć udział biorąc chwilówkę, jednak pula nagród jest mniej atrakcyjna.

Jednak jeśli ktoś decyduje się na pożyczkę ratalną w Ferratum, na pewno warto wysłać zgłoszenie – nie zajmie ono zbyt wiele czasu, a nagrody można uznać za atrakcyjne.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.