|
Kategoria:

Dzisiaj (16.10.2017) startuje w Vivusie „Rabaton”, czyli akcja promocyjna w której klienci (osoby które wezmą pożyczkę w Vivus) do końca listopada mogą zdobywać punkty które można wymieniać na rabaty na kolejne pożyczki (zawarte w grudniu). Jakie są szczegóły tej akcji i czy warto wziąć w niej udział?

O co chodzi w Rabatonie?

Uczestnikiem Rabatonu może zostać osoba która w czasie trwania akcji zbierania punktów (16 października – 30 listopada 2017) zawrze umowę pożyczki w Vivusie lub skorzysta z Programu bonusowego (https://www.vivus.pl/bonus/regulamin/).

Wspomniane punkty można zdobywać od dziś do końca listopada 2017. Zgromadzone punkty w Rabatonie mogą zostać wykorzystane grudniu 2017 dwojako, jednak tylko i wyłącznie w postaci rabatów:

  • Rabat na prowizję od dodatkowej kwoty pożyczki – odnosi się do pożyczki przyznanej w ramach Limitu Ogólnego;
  • Rabat na prowizję – oznacza rabat na prowizję od kolejnejpożyczki o wartości zależnej od liczby zdobytych punktów w Rabatonie. Rabat jest naliczany automatycznie.

Oczywiście najbardziej istotny w takich promocjach jest Promocja Rabaton w Vivusieprzelicznik punktów oraz działania za jakie można uzyskać punkty. Przechodząc od razu do sedna – 500 punktów zdobytych w Rabatonie oznacza 1% rabatu. Maksymalnie uczestnik może zgromadzić 50 000 punktów, co skutkuje 100% rabatem (wówczas pożyczka jest zupełnie darmowa).

Wypracowany poziom rabatu obowiązuje dla wszystkich pożyczek zaciągniętych w grudniu. Przykładowo, jeśli ktoś do końca listopada zgromadził 25 000 punktów w Rabatonie, pożyczki które Vivus udzieli mu w grudniu, będą objęte 50% rabatem.

Jak zdobywać punkty?

Warto zaznaczyć, iż w Rabatonie do zdobycia są zwykłe punkty oraz punkty specjalne. Nie ma to znaczenia dla ich wagi (wszystkie punkty się sumuje), jednak aby uzyskać naprawdę znaczący rabat, widać że trzeba skoncentrować się na specjalnych punktach. Zacznijmy jednak od tych standardowych – działania potrzebne do ich zdobycia są jasno wskazane w regulaminie Rabatonu:

  • 500 punktów – zawarcie pierwszej Umowy Pożyczki;
  • 500 punktów – udzielenie poleconej pierwszej pożyczki w ramach i na zasadach programu bonusowego;
  • 1000 punktów – zawarcie kolejnej Umowy Pożyczki na maksymalną kwotę dostępną w ramach Limitu Ogólnego (należy jednorazowo wykorzystać cały limit).

Tyle jeśli chodzi o standardowe punkty. Natomiast punkty specjalne zbiera się uczestnicząc w „Akcjach Specjalnych” o których uczestnicy Rabatonu są informowani na bieżąco przez wysyłanie informacji na email. Szczegóły o Akcjach specjalnych (wraz z ilością punktów oraz regulaminem) są wysyłane uczestnikom na adres email.

Wysłałem zapytanie do biura prasowego Vivusa czy jest możliwe uchylenie rąbka tajemnicy – jeśli nadejdzie odpowiedź, niezwłocznie zostanie opublikowanych więcej informacji.

Pełny regulamin Rabatonu dostępny jest pod adresem https://www.vivus.pl/wp-content/uploads/2017/10/regulamin_rabaton_promocja_online.pdf.

Czy warto wziąć udział w Rabatonie?

Na to pytanie każdy oczywiście musi odpowiedzieć sobie sam (jeśli ktoś planuje wzięcie pożyczki w Vivusie i korzystanie z tych chwilówek także w niedalekiej przyszłości, być może warto dołączyć do akcji).

Trudno na razie obiektywnie ocenić atrakcyjność Rabatonu – całość sprowadza się tak naprawdę do akcji specjalnych – ilości punktów do zdobycia i trudności. Na pewno jest to korzystna akcja dla samego pożyczkodawcy, bowiem motywuje klientów do zawarcia umowy, a także polecania oferty znajomym.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.