|
Kategoria:

Tak jak można było się spodziewać, serwis pożyczkowy Zaplo przedłużył promocję „tniemy prowizję” która dotyczy pożyczki na 3 miesiące.

O co chodzi w promocji Zaplo?

Dla przypomnienia – Zaplo udziela rabatu na pożyczkę z okresem spłaty wynoszącym równo 3 miesiące. Dla przykładu, pożyczka 2000 złotych w promocji „tniemy prowizję” kosztuje 433,43 zł – pożyczka jest spłacana w trzech ratach, wynoszących 811,14 zł.

Do kiedy trwa promocja tniemy prowizję?

Obecnie trwa trzecia edycja tej promocji, objęte są nią wszystkie 3-miesięczne pożyczki zawarte do końca stycznia 2018. Organizator zastrzega sobie jednak prawo do przedłużenia czasu obowiązywania promocji i niewykluczone że zrobi to ponownie.

Czy pożyczka na 3 miesiące to dobre rozwiązanie?

Termin spłaty najdłuższej „chwilówki”, czyli pożyczki jednoratalnej, wynosi obecnie 61 dni. Pożyczka na 3 miesiące stanowi pewien złoty środek pomiędzy krótkoterminowym zobowiązaniem, a wielomiesięczną pożyczką. Istotny jest również aspekt finansowy – pomimo iż oferty pozabankowe są z reguły drogie, oferta pożyczki na 3 miesiące Zaplo jest obecnie nieco lepsza od konkurencji.

Regulamin jest dostępny na stronie głównej Zaplo. Promocja niedawno była opisana nieco bardziej szczegółowo.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.