|
Kategoria:

"Pożyczka zimowa" to akcja promocyjna pozabankowej pożyczki ratalnej organizowanej wspólnie przez serwis pożyczkowy HapiPożyczki oraz portal Bankier.

Co można wygrać w promocji i jakie są warunki?

Promocja rozpoczęła się 24 stycznia 2018 i planowo potrwa co najmniej do 28 lutego 2018. Osoby które zarejestrują się na stronie pozyczka-zimowa.pl i za jej pośrednictwem zawnioskują o pożyczkę, a następnie zawrą umowę (podmiotem udzielającym pożyczki jest serwis hapipozyczki.pl) otrzymają bon zakupowy do sklepów sieci Biedronka na kwotę 100 złotych. Klienci którzy otrzymają najwyższą ocenę  zdolności kredytowej mogą liczyć dodatkowo na niższy koszt pożyczki.grafika promocji pożyczki zimowej

Osoby które spełniły warunki regulaminu, najpóźniej do końca kwietnia otrzymają na podany adres poczty mailowej wiadomość o przyznaniu nagrody, a w ciągu kolejnych 14 dni zostanie przysłany 13-cyfrowy kod stanowiący nagrodę.

Jak korzystać z bonu?

„Bon” jest ważny przez rok (czas jest liczony od 15 marca 2018). Aby skorzystać z bonu, należy uprzednio poinformować o tym kasjera, a po zeskanowaniu ostatniego produktu podać wspomniany wyżej kod. Bon może być wykorzystywany wielokrotnie, do wartości 100 złotych. Saldo nagrody będzie wydrukowane każdorazowo na paragonie. W przypadku gdy wartość zakupów przekroczy dostępne saldo z bonu, różnicę należy dopłacić wybraną metodą płatności w sklepie.

Pełny Regulamin promocji "pożyczka zimowa" znajduje się pod adresem:
https://www.bankier.pl/gfx/ad2/REGULAMIN_PROMOCJI_Pozyczka_zimowa_24-01-2018_1516796886.pdf

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.