|
Kategoria:

Wraz z nadejściem wiosny, Provident postanowił powalczyć o nowych klientów, przygotowując dla nich promocję „pożyczki na start”, w której nie poniosą żadnych kosztów przy pożyczce ratalnej na 4 miesiące.

Pożyczka na start – na czym polega promocja?

Wchodząc na stronę główną Providenta, nie sposób nie zauważyć wielkich banerów obecnych od wczoraj, informujących o możliwości wzięcia pożyczki na 4 miesiące z RRSO=0%. Innymi słowy - darmowej. Dla osób które jeszcze nie są w bazie klientów Providenta, jest to dobra okazja uzyskania finansowania – jedynym istotnym minusem jest dość mocno ograniczona kwota pożyczki – od 500 do maksymalnie 1500 złotych.kolorowe zero w promocji provident

O pożyczkę można wnioskować online lub za pośrednictwem doradcy Provident. Klient może wybrać zamiast zamiast 4 miesięcznych rat, 17 tygodniowych.

Jak wygląda reprezentatywny przykład pożyczki w promocji Providenta? Całkowita kwota kredytu: 1500 zł, całkowita kwota do zapłaty 1500 zł, całkowity koszt kredytu 0 zł, RRSO 0%, pożyczka spłacana w 4 miesięcznych równych ratach wynoszących 375 zł.

Alternatywna opcja dla klientów Providenta

Nowi klienci mają także możliwość skorzystania z drugiej promocji (oferty nie łączą się) „Za 0 w miesiąc”. Zasady są bardzo podobne, różnica polega na dwóch istotnych szczegółach: termin spłaty wynosi 1, a nie 4 miesiące, natomiast dostępna kwota pożyczki wynosi od 300 aż do 15 000 złotych.

Opinia o promocji

Może być tylko zdecydowanie pozytywna – wiele pozabankowych ofert jest stosunkowo drogich, zwłaszcza przy pożyczkach ratalnych. Provident nowym klientom daje opcję pożyczenia naprawdę dużej sumy na krótko (1 miesiąc to typowy okres dla chwilówki), albo mniejszej na 4 miesiące – w każdym wypadku za darmo.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.