|
Kategoria:

Do wakacji zostało jeszcze kilka miesięcy (chyba że ktoś planuje swój urlop wcześniej), jednak już teraz klienci NetCredit mogą wygrać bon wakacyjny o wartości 2000 złotych w najnowszym konkursie tej firmy pożyczkowej.

Konkurs "Wakacje z Net Credit" - zasady i nagrody

Jak łatwo się domyślić, nagrodą w konkursie będzie rzecz tematycznie związana z wakacjami. Przechodząc do konkretów: NetCredit przygotował 10 bonów wakacyjnych o wartości 2000 złotych (łączna pula nagród 20 000 zł) do wykorzystania w biurze podróży Itaka.

Schemat konkursu jest typowy dla takich wydarzeń - w określonym terminie należy wziąć pożyczkę, a nastepnie wysłać zgłoszenie z hasłem/odpowiedzią na pytanie konkursowe.

Nie inaczej wygląda to w NetCredit - jak podaje na stronie pożyczkodawca, w konkursie moga wziąć osoby, które posiadają aktywną pożyczkę w terminie od 25 lutego do 31 marca 2019. Apropo tej informacji są jednak 2 nieścisłości, bowiem w regulaminie konkursu czytamy:

"Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest udzielenie Pożyczki Net Credit na podstawie wniosku złożonego w dniach od 25 lutego do 31 kwietnia 2019". Można tutaj założyć redakcyjną pomyłkę (kwiecień zamiast marca), bowiem czas trwania konkursu w innych miejscach został podany do 31 marca 2019, a rostrzygnięcie zaplanowano do 19 kwietnia 2019. Mamy także informację o tym, iż w tych dniach należy wnioskować o pożyczkę i ją otrzymać (tym samym nie wystarczy tylko posiadać aktywne zobowiązanie w NetCredit, które np. zostało zaciągnięte w styczniu).

Klientom, którzy wezmą pożyczkę do końca marca pozostaje jedynie wysłać zgłoszenie w panelu klienta, w którym należy podać slogan reklamowy dla marki NetCredit (maksymalnie 255 znaków). Liczy się pomysłowość, forma, oryginalność, walory artystyczne itd.

Bony wakacyjne Itaka ważne są do 30 stycznia 2021 roku - zostaną one podarowane 10 klientom, którzy według komisji konkursowej przedstawią najlepsze slogany.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.