|
Kategoria:

Jeszcze tylko dokładnie miesiąc (do 5 listopada 2017 roku) będzie trwa konkurs dla nowych klientów Lendon pod nazwą „Twoja wygrana pożyczka w LendOn.pl”. Biorąc pod uwagę, że z okresu trwania konkursu wyłączony będą dni 9-22 października, zostaje naprawdę niewiele szans na wygraną, a dla nowych klientów tego pożyczkodawcy to bardzo ciekawa akcja.

Co można wygrać w konkursie Lendon?

Najprościej mówiąc całkowitą spłatę swojej pożyczki. Przykładowo, osoba która pożyczy w Lendon 2000 złotych, wyśle zgłoszenie konkursowe i zostanie wybrana w danym dniu, nie musi oddawać pożyczkodawcy ani złotówki (jej wygrana wyniesie właśnie 2000 złotych, które zostaną wykorzystane na spłatę zobowiązania).

Kto może wziąć udział w konkursie?Strona główna Lendon informująca o konkursie

Bardzo ważna sprawa – zgłoszenia mogą pochodzić tylko od osób które nie były wcześniej klientami Lendon, a otrzymały pożyczkę. Do nowych klientów jest skierowana również standardowa promocja darmowej pożyczki – maksymalnie 2500 złotych na 45 dni.

W przypadku gdy osoba nie wygra w codziennej edycji konkursu, będzie miała do spłaty naturalnie tylko pożyczoną kwotę z racji promocji darmowej pożyczki za 1 razem. Osoba która odstąpi od umowy pożyczki traci możliwość udziału w konkursie.

Co zrobić aby wziąć udział?

Wystarczy wysłać formularz (który zostanie przesłany w mailu w trakcie składania wniosku o pożyczkę) i odpowiedzieć jednym zdaniem na pytanie konkursowe: „Z czym kojarzy Ci się LendOn.pl?”.

Każdego dnia trwania konkursu jest wyłaniany zwycięzca przez trzyosobowe jury kierujące się pomysłowością i oryginalnością odpowiedzi (skład jury, pełen regulamin konkursu, oraz listę zwycięzców można zobaczyć na stronie www.lendon.pl/pozyczka/konkurs.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.