|
Kategoria:

Od 13 listopada do 28 grudnia klienci serwisu pożyczkowego Ferratum mogą wziąć udział w konkursie „Zapakuj prezent z Ferratum Money” i wygrać kwotę pieniężną równą kwocie zaciągniętej pożyczki wraz z jej kosztami - innymi słowymi, spłatę swojej pożyczki.

Na czym polega konkurs „Zapakuj prezent z Ferratum Money”?

Klienci Ferratum, którzy w wyżej wspomnianym terminie uzyskali pozytywną decyzję pożyczkową (przyznano im pożyczkę ratalną lub pożyczkę o terminie spłaty do 30 dni) i wysłali odpowiedź na pytanie konkursowe mają szansę na wygranie spłaty swojej pożyczki. Co istotne, w konkursie mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i powracający klienci Ferratum (bez względu na liczbę pożyczek w przeszłości).grafika promocyjna konkursu ferratum

W każdym dniu trwania konkursu wygrywa jedna osoba, której Ferratum przyzna nagrodę w wysokości pożyczki z kosztami. Zatem podczas obecnej edycji poszczęści się 34 osobom. Zgłoszenia będą rozpatrywane w 7 turach (pierwsza 21.11.18, ostatnia 2.01.19) – za każdym razem komisja wyłoni 5 zwycięzców (poza pierwszą turą, gdzie będzie ich 4).

Sama koncepcja konkursu nie jest niczym nowym – Ferratum wcześniej prowadził już bardzo podobne akcje promocyjne. Kolejna edycja przypada na czas przedświąteczny. Dla osób które obecnie biorą pożyczkę to okazja do zaoszczędzenia sporych pieniędzy, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę wysoki poziom kosztów w Ferratum (bez uwzględniania pierwszej pożyczki krótkoterminowej z RRSO=0%).

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie Ferratum?

Cały proces jest dość prosty, wymaga jednak od klienta trochę kreatywności. Kluczem do wygrania jest udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe, którą komisja uzna za najciekawszą/najbardziej oryginalną spośród nadesłanych. A rzeczone pytanie brzmi następująco: "Dlaczego Ferratum Bank powinien spłacić Twoją pożyczkę?"

Powodów może być wiele, w każdym razie skonstruowanie pomysłowej odpowiedzi nie jest takie oczywiste. Dla uatrakcyjnienia zgłoszenia można dołączyć zdjęcie. Swoją odpowiedź należy przesłać mailowo na adres marketing(małpa)ferratum.pl. W tytule wiadomości należy wpisać: „Zgłoszenie na Konkurs Ferratum”, a mail oprócz odpowiedzi na pytanie powinien zawierać także dane uczestnika (imię, nazwisko, PESEL) lub numer pożyczki, oraz oświadczenie dotyczące danych osobowych o treści:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ferratum Bank moich danych osobowych, w tym wszelkich specjalnych kategorii danych osobowych (tzw. danych wrażliwych) zawartych w niniejszym mailu, na potrzeby Konkursu”.

Pozostaje tylko sprawdzać swojego maila i czekać na telefon od Ferratum o ewentualnej wygranej (kontakt telefoniczny nastąpi w ciągu 2 dni roboczych od daty posiedzenia komisji konkursowej – 1 z 7). Warto dodać jeszcze, iż zwycięzca jest zobowiązany do zapłacenia należnego podatku dochodowego. Pełny regulamin na stronie https://www.ferratum.pl/sites/ferratum.pl/files/pictures/konkurs/Regulamin%20nr%2036%20Konkurs%20Zapakuj%20prezent%20z%20Ferratum%20Money%20z%20dnia%2006.11.2018.pdf

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.