|
Kategoria:

Serwis pożyczkowy Ferratum ogłosił konkurs dla nowych klientów z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Do wygrania jest 10 tabletów Samsung.

Dzień Kobiet w Ferratum - konkurs

Zbliżające się święto Pań 8-go marca to okazja dla nowych klientów Ferratum aby wygrać jeden z 10 tabletów SAMSUNG Galaxy Tab E T561 3G przy okazji wzięcia pożyczki w tym serwisie. Konkurs ma bardzo często spotykaną formę – należy podać odpowiedź na pytanie konkursowe, a następnie jury wybierze i nagrodzi najlepsze zgłoszenia według nich.kwiaty - róże na ławce zimą

Tym razem pytanie konkursowe brzmi: "Jaki jest Twój pomysł na wyjątkowy prezent z okazji Dnia Kobiet?" Pożyczkodawca daje sporą swobodę w wyborze formy odpowiedzi – może to być zarówno wiadomość tekstowa, prezentacja multimedialna, zdjęcia, czy nawet własnoręcznie napisany wiersz bądź opowiadanie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wziąć pożyczkę (krótkoterminowa lub ratalna), wysłać mailem odpowiedź na konkursowe pytanie na adres marketing(małpa)ferratum.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „Zgłoszenie do Konkursu na Dzień Kobiet” a w treści maila oprócz odpowiedzi konieczne jest wpisanie imienia, nazwiska, nr pesel lub nr pożyczki.

Zgłoszenia można wysyłać najpóźniej do 8 marca 2018 (włącznie). Jury Ferratum wyłoni zwycięzców w terminie 14 dni od tej daty. Pełny regulamin można znaleźc na stronie Ferratum.

Podsumowując, dla nowych klientów Ferratum to dobra szansa, aby przy okazji pożyczki wygrać sprzęt elektroniczny o wartości 700 złotych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.