|
Kategoria:

Do końca sierpnia klienci pozyczkaplus.pl którzy wezmą udział w konkursie „Na pierwszy krok w szkolny rok” mogą wygrać laptop HP lub Lenovo. Co trzeba zrobić, aby mieć szansę na wygraną?

Konkurs w PożyczcePlus – do wygrania laptopy

Pierwszym warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zaciągnięcie dowolnej pożyczki w sierpniu 2020 w serwisie pozyczkaplus.pl, a następnie wykonanie zadania konkursowego. Jest nim przesłanie zdjęcia szkolnej wyprawki za pośrednictwem specjalnego formularza znajdującego się na stronie www.konkurspozyczka.pl

Powołana komisja konkursowa 7 września 2020 wybierze trzy najlepsze prace (3 najładniejsze, najbardziej kreatywne zdjęcia) i przyzna nagrody:

  • I miejsce: laptop HP 14 i3-8130 (wartość 2399,00 zł)
  • II i III miejsce: laptop Lenovo IdeaPad 3-15 i3-1005G1 (wartość 1899,00 zł)

Warto dodać, iż nagrody zostaną wysłane najpóźniej do końca października 2020, w zależności od terminowej spłaty pożyczki (aby otrzymać nagrodę należy spłacić zobowiązanie terminowo). Pożyczkodawca pokrywa koszty podatku dochodowego od osób fizycznych z tytułu wygranej w konkursie.

Regulamin.

Oceniając ten konkurs, na pewno można pochwalić timing – część klientów środki z sierpniowej chwilówki może wykorzystać właśnie na zakup wyprawki szkolnej, dlatego wzięcie udziału w konkursie powinno przyjść dość łatwo. Choć nagrody są atrakcyjne, pula nagród jest ograniczona tylko do 3 laptopów – to z kolei minus tej akcji.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.