|
Kategoria:

Osoby, które zamierzają wziąć pożyczkę ratalną w serwisie pożyczkowym Ferratum, do końca listopada mogą wziąć udział w jesiennym konkursie, którego pulę nagród stanowi 10 tabletów Samsung Galaxy Tab E 9.6 Wi-Fi. Jak wziąć udział w konkursie i jakie są szczegóły tej jesiennej akcji?

Jesień i zima w Polsce to dość depresyjny okres jeśli chodzi o pogodę. Jednak nawet takie okoliczności można wykorzystać marketingowo – Ferratum wystartował właśnie z drugą edycją swojego jesiennego konkursu.

Jak wziąć udział w konkursie Ferratum?

Zasady są bardzo proste – do 30 listopada należy zawrzeć umowę pożyczki ratalnej w Ferratum, a następnie przesłać na adres marketing@ferratum.pl odpowiedź na pytanie konkursowe: ”Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”. Ferratum dodaje, iż można dołączyć do wiadomości zdjęcie lub inną twórczość artystyczną, która podniesie kreatywność zgłoszenia.Grafika promocyjna konkursu jesiennego w Ferratum

Jak powinno wyglądać zgłoszenie? W tytule maila należy wpisać „zgłoszenie do konkursu”, natomiast w treści podać najpierw dane przystępującego do konkursu (imię, nazwisko, pesel lub numer pożyczki), potem odpowiedź na pytanie konkursowe. Oczywiście zdjęcie można dodać jako załącznik listu. Uczestnik po wysłaniu zgłoszenia powinien otrzymać potwierdzenie od Ferratum.

Co można wygrać?

Nagrodą w konkursie jest tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6 Wi-Fi o wartości około 600 złotych, który otrzyma 10 osób.

10 laureatów konkursu, którzy przesłali najciekawsze odpowiedzi (najbardziej oryginalne i kreatywne), wyłoni komisja w terminie 14 dni od zakończenia czasu trwania konkursu. Organizator skontaktuje się ze zwycięzcami telefonicznie w ciągu 2 dni od wyłonienia laureatów, a nagrody wyśle najpóźniej do dnia 31.12.2017 pocztą lub kurierem.

Organizatorem akcji jest pożyczkodawca w serwisie Ferratum , czyli spółka zarejestrowana na Malcie - Ferratum Bank p.l.c. Pełny regulamin konkursu można znaleźć na stronie https://www.ferratum.pl/sites/ferratum.pl/files/pictures/konkurs/Regulamin%20Jesiennego%20Konkursu%20z%20dnia%2007.11.2017.pdf

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.