|
Kategoria:

Jednym z nowych serwisów pożyczkowych, które zadebiutowały w 2017 roku, jest eFino.pl. Okazuje się, że nie jest to jednak pożyczkodawca który dopiero zaczyna biznes pożyczkowy – ma już doświadczenie na rynku chwilówek. Jak wygląda oferta pożyczek ratalnych w Efino?

Efino – nowa oferta znajomych spółek

Kredytodawcą w efino jest MDP Finance Sp. z o.o., natomiast pośrednikiem kredytowym CREAMFINANCE POLAND Sp. z o.o. Dla niektórych osób dwie wymienione wyżej spółki mogą wydawać się znajome. To nic dziwnego, bowiem pełnią one identyczne role w znanych serwisach udzielających chwilówek: extraportfel.pl oraz lendon.pl. W odróżnieniu od tych serwisów, Efino oferuje pożyczki długoterminowe spłacane w ratach.

Ile można pożyczyć w Efino? Jakie są koszty?

Nowi klienci mogą starać się o pożyczkę w kwocie maksymalnie strona internetowa pożyczek eFino6000 złotych na co najwyżej 18 miesięcy. Limity dla stałych klientów to 10000 złotych na 24 miesiące. Z kolei minimalna kwota pożyczki wynosi 1000 złotych, a najkrótszy czas spłaty to 3 miesiące.

Koszty wyglądają porównywalnie do innych serwisów pozabankowych (np. Provident, Zaplo, Incredit) co oznacza iż niestety są dość wysokie – przykładowa pożyczka 5000 na rok oznacza 12 rat po 666,25 zł, które w sumie dadzą 7994 zł.

Warunki pożyczki w efino

Pożyczkę mogą otrzymac osoby które mieszkają w Polsce, ukończyły 21 lat, oraz mają regularny dochód. W formularzu informacyjnym możemy przeczytać iż klient zostanie sprawdzony w bazach BIG InfoMonitor, ERIF, KRD, oraz BIK.

Opinia o efino

Podsumowując, jest to zwyczajna pozabankowa pożyczka ratalna – nie wyróżnia się niczym szczególnym, na plus można zaliczyć jednak doświadczonego pożyczkodawcę, przejrzysty serwis i w miarę czytelne warunki oferty.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.