|

Pożyczki na raty – ranking ofert pozabankowych

Zamiast krótkoterminowych chwilówek, niektórzy klienci na pozabankowym rynku wybierają pożyczki na raty – głównie dlatego że można pożyczyć w ten sposób więcej pieniędzy, a spłata jest łatwiejsza ze względu na podzielenie na raty.czarno-białe zdjęcie polskich pieniędzy

Niestety te plusy pożyczek ratalnych mają negatywne odbicie w wysokich kosztach w większości firm. Przy pożyczkach na raty nie można skorzystać z promocji darmowej pożyczki popularnej przy chwilówkach (obecnie większość firm z niej zrezygnowało z uwagi na niskie limity kosztów); są również wyższe wymagania dla klientów.

Poniżej znajdziesz kilka ofert pożyczkodawców pozabankowych, w zestawieniu pokazującym różne aspekty pożyczek. W coraz większej liczbie firm pożyczkowych proponowana wysokość raty (tym samym koszt pożyczki) jest szacowana indywidualnie na podstawie oceny historii/zdolności kredytowej.

Z perpektywy klienta ostatnie wydarzenia poprawiły nieco sytuację - oferty muszą być tańsze, może to jednak mieć swoje odzwierciedlenie w wymaganiach stawianych przez pożyczkodawców. W rankingu podano wysokość miesięcznej raty oraz całkowitą kwotę do oddania; dostępnych jest także więcej informacji o każdej ofercie – wystarczy rozwinąć szczegóły.

NrFIRMA POŻYCZKOWAMiesięczna rata dla pożyczki 5000 zł na 6 miesięcy
1 logo pożyczek zaplo
zaplo.pl

1180.00 zł
(łącznie do oddania: 7080.00 zł, RRSO 247,80%)

rozwiń więcej informacji

Pożyczkodawca: Vivus Finance sp. z o.o.
Kwota pożyczki: 1000-10000 zł.
Czas spłaty: od 3 do 6 miesięcy.
Wymagania: obywatelstwo RP, wiek od 21-75 lat, brak wpisów w rejestrach dłużników ( w tym bazy BIK), pozytywna ocena zdolności kredytowej.


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.