|
Kategoria:

W sieci nie brakuje różnorakich stron oraz porównywarek pożyczkowych. Bancovo to projekt który osiągnał juz pewną popularność za sprawą "Sławomira", jednak na polskim rynku pożyczkowym wyróżnia go coś więcej.

Bancovo - jak to działa?

Problem z wieloma ofertami pożyczek ratalnych jest taki, że klient otrzymuje ostateczną ofertę dopiero gdy wyśle wniosek, ponieważ zależy ona od oceny zdolności kredytowej klienta. Tym samym, chcąc przykładowo sprawdzić 3-4 pozabankowe firmy które mają elastyczne koszty pożyczek, zabierze to sporo czasu. Bancovo niejako rozwiązuje ten problem: wysyłamy wniosek raz na bancovo.pl, w efekcie otrzymujemy rzeczywiste dostępne oferty pożyczek do wyboru.

Mówiąc najprościej, Bancovo jest pośrednikiem, który współpracuje obecnie z:

  • bankami: Alior, Santander, Inbank, TF Bank, T-mobile usługi bankowe (który również należy do Aliora)
  • firmami pożyczkowymi: Cross Loan, Hapi Pożyczki, Kredytmarket, Monedo Now, SMS Kredyt, Super Grosz, Takto Finanse, Wonga

Dla kogo Bancovo? Opinia

Z platformy powstałej z inicjatywy Alior Banku chętnie skorzystają osoby, które nie chcą samodzielnie weryfikować różnych ofert. Z pewnością wygoda to główny atut przemawiający za skorzystaniem z Bancovo. Innym plusem jest to, iż możemy się od razu przekonać czy jesteśmy jako klient "skazani" na rynek pozabankowy, gdyż nasz wniosek pożyczkowy jest także rozpatrywany przez kilka banków. Korzystając z Bancovo, dowiesz się również jak wygląda Twoja sytuacja w BIK.

Oczywiście Bancovo to rozwiązanie które nie jest pozbawione wad, jednak wydaje się iż ma szansę odnieść spory sukces.

Przejdź na bancovo.pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.